Event # 3 BOYS 10-11 Bantam 2500  Run
Team Results
Place Team POINTS SCORERS
1 JOYCEVILLE 27 1-4-5-17
2 LOUGHBOROUGH 39 6-8-12-13
3 HARROWSMITH 39 3-7-10-19
4 PERTH ROAD 86 2-15-26-43
5 NORTH ADDINGTON 127 23-24-39-41
6 STORRINGTON 145 25-30-42-48
SHARBOT LAKE 198 16-56-59-67
8 PRINCE CHARLES 260 47-69-70-74
Individual Results
Name
1 Conner Smith JOYCEVILLE
2 Kevion Ostiguy PERTH ROAD
3 Jordan Torres HARROWSMITH
4 Cody Webb JOYCEVILLE
5 Daniel Billingsley JOYCEVILLE
6 Joey Mayer LOUGHBOROUGH
7 Brady Robertson HARROWSMITH
8 Nicolas Adams LOUGHBOROUGH
9 Nick Howes HINCHINBROOKE
10 Ben Amos HARROWSMITH
11 Brodie Shannon ELGINBURG
12 Ryan Gibson LOUGHBOROUGH
13 Caleb Asselstine LOUGHBOROUGH
14 Nathan Domen LAND O'LAKES
15 Josh Bennett PERTH ROAD
16 David Cox SHARBOT LAKE
17 Angus Sullivan JOYCEVILLE
18 Spencer Sinclair LOUGHBOROUGH
19 Brett Myers HARROWSMITH
20 Dylan Sproule LOUGHBOROUGH
21 Ryan Pennock LOUGHBOROUGH
22 Ethan Hunt LOUGHBOROUGH
23 Austin Fuller NORTH ADDINGTON
24 Brodie Munro NORTH ADDINGTON
25 Cole Ritchie STORRINGTON
26 Graham Foote PERTH ROAD
27 Bryan Goodsell HARROWSMITH
28 Eric Lusk HINCHINBROOKE
29 Michael Puszkar HARROWSMITH
30 Johnny Moor STORRINGTON
31 Chris O'Sullivan HARROWSMITH
32 Josh Dufresne LOUGHBOROUGH
33 Jordan Wood-Schultz JOYCEVILLE
34 Tyler Flegg LOUGHBOROUGH
35 Jacob Powell ELGINBURG
36 Tristan Draper LOUGHBOROUGH
37 Michael Leblanc HARROWSMITH
38 Mitchell Dowd JOYCEVILLE
39 Robert Anderson NORTH ADDINGTON
40 Brodie Latimer LOUGHBOROUGH
41 Andre Tryon NORTH ADDINGTON
42 Riley Banks STORRINGTON
43 Riley Ball PERTH ROAD
44 Lucas Hinch LOUGHBOROUGH
45 Taylor Meeks HINCHINBROOKE
46 Michael Greenside LOUGHBOROUGH
47 Max McGinnis PRINCE CHARLES
48 Mitchell Harper STORRINGTON
49 Tyler Cancian LOUGHBOROUGH
50 Noah Kennedy HARROWSMITH
51 Kody Kuruc NORTH ADDINGTON
52 Taylor Stienburg GLENBURNIE
53 Brendan Monnier HARROWSMITH
54 Andrew Scott GLENBURNIE
55 Owen Orser LOUGHBOROUGH
56 Brandon Crawford SHARBOT LAKE
57 Tim Collett HARROWSMITH
58 Matthew Scott JOYCEVILLE
59 Trevor Scott SHARBOT LAKE
60 Carson Wright JOYCEVILLE
61 Liam Hillis HARROWSMITH
62 Jacob Moreland STORRINGTON
63 Ryan Lough GLENBURNIE
64 Travis Frankland ELGINBURG
65 Jack Bridgeland LOUGHBOROUGH
66 Chris Neddow STORRINGTON
67 Joshua Clarke SHARBOT LAKE
68 Justin Feijo SHARBOT LAKE
69 Cole Sigsworth PRINCE CHARLES
70 Jacob Twort PRINCE CHARLES
71 Devon Scott LAND O'LAKES
72 Kyle Bell SHARBOT LAKE
73 Conor Bews STORRINGTON
74 Michael Clair PRINCE CHARLES
75 Mel Sheils SHARBOT LAKE
76 Brendan Mewburn LOUGHBOROUGH