Back to Cross Country Home Page

Limestone Elementary School Cross Country Meet Results

Fort Henry

Tuesday, October 15, 2002

Atom Girls

School

 

Atom Boys

School

1) Karley Heyman  Harrowsmith

 

1) Jacob Parks Newburg
2) Allanna Hoeltzel Centreville

 

2) Hayden Peters Storrington
3) Cleo Boyd RG Sinclair

 

3) Nate Chomitz Odessa
4) Emma Whalen Centreville   4) Cameron Levac Lancaster
5) Jessa McAuliffe Rideau

 

5) Darcey Greenway Odessa
6) Carleye Brash

Lancaster

 

6) Kyle McKellar RG Sinclair

7) Lauren Fielding

Lancaster

 

7) Ben Hayman

Harrowsmith

8) Chelsea Mosgrove Loughborough   8) Craig Pearce Storrington
9) Emily Luciano Truedell   9) Mitchell O'Conner RG Sinclair
10) Lacy Trion Loughborough   10) Ryan Rooke Lancasster

Team Results

 

Team Results

1) Lancaster

 

1) Lancaster

2) JR Henderson

 

2) Odessa

3) Loughborough

 

3) Storrington

 

 

 

 

 

Bantam Girls

School

 

Bantam Boys

School

1) Melanie Pulling Rideau

 

1) Evan Palmer Lancaster
2) Taylor Sills Odessa

 

2) Mark Jones Odessa
3) Laura Hammont Elginburg

 

3) Ian Donald Winston Churchill
4) Carly Sutton Rideau

 

4) Ian Ross Lancaster
5) Alisa Cambell Loughborough

 

5) Ross Uens Newburg

6) Briana Morley

Joyceville

 

6) Blair MacKenzie

Rideau

7) Brittany Belanger Odessa   7) Jim McLaren Joyceville
8) Brianna Jeffery PC Verona   8) Alexander Hinton Winston Churchill
9) Emily Welham Newburg   9) Brandon Sullivan Polson Park
10) Laura Oglive RG Sinclair   10) Jason Zelt RG Sinclair

Team

 

Team

1) Odessa

 

1) Lancaster

2) Rideau

 

2) RG Sinclair

3) Welborne

 

3) Winston Churchill

 

 

 

 

 

Midget Girls

School

 

Midget Boys

School

1) Brentley Jorgenson Vanier

 

1) Patrick Harrison Eglinburg
2) Ashley Tramhaile Odessa

 

2) Keempee Stein Vanier
3) Alison Devlin Loughborough

 

3) Zach Harper Lancaster
4) Adriana Epprechat Calvin Park

 

4) Paul Sigsworth PC Verona
5) Karen Foell Glenburnie

 

5) Scott MacLead Bayridge
6) Britnee Revell Glenburnie

 

6) David Farmell Vanier
7) Alisha Campaign Bath   7) Julian Flavin Vanier
8) Melissa Wartman Odessa   8) Matt Scrutten Sydenham
9) Cory Ridgley Bayridge   9)Greg Wycliffe RG Sinclair

10) Denise Ramsden

JR Henderson

 

10) Dustin Turner

Odessa

Team

 

Team

1) Odessa

 

1) Vanier
2) Vanier

 

2) Lancaster
3) Glenburnie

 

3) Odessa

 

Back to Cross Country Home Page