LESAA Region 3 Meet Cross Country Meet
Joe GoodFellow Memorial Meet
Monday October 3, 2011
ATOM GIRLS
PLACE TEAM POINTS SCORERS DISPLACERS
1 LOUGHBOROUGH 19 1-4-6-8 10-11-15-26-32-33-53-68-72
2 JOYCEVILLE 58 2-14-19-23 29-35-45-48-50-57-58
3 HARROWSMITH 65 7-13-20-25 27-28-65-66
4 PERTH ROAD 88 5-18-31-34 36-42-43-52
5 ELGINBURG 104 17-22-24-41 44
6 GLENBURNIE 128 12-30-40-46 47-61-71-73
7 LAND O'LAKES 130 16-37-38-39 54-55-56-62
8 STORRINGTON 171 3-49-59-60 67-69-70
SCORE PLACE
PLACE NAME TEAM ON TEAM
1 Lily Chubaty LOUGHBOROUGH 1
2 Haylie Kirkpatrick JOYCEVILLE 1
3 Abbey Howland STORRINGTON 1
4 Hailey Treadgold LOUGHBOROUGH 2
5 Breanna Votary PERTH ROAD 1
6 Myah Martin LOUGHBOROUGH 3
7 Riley McPherson HARROWSMITH 1
8 Hailey Cole LOUGHBOROUGH 4
9 Annika Putnam HINCHINBROOKE 1
10 Lexa Shetler LOUGHBOROUGH 5
11 Erin Greene LOUGHBOROUGH 6
12 Ella Pratt-Vallier GLENBURNIE 1
13 Clara Bresee HARROWSMITH 2
14 Paige Leitch JOYCEVILLE 2
15 Emma Buchanan LOUGHBOROUGH 7
16 Mairina Jackson LAND O'LAKES 1
17 Lacey Clark ELGINBURG 1
18 Serena Loughlin PERTH ROAD 2
19 Leah Scott JOYCEVILLE 3
20 Megan Closs HARROWSMITH 3
21 Lindsay McDonald PRINCE CHARLES 1
22 Morgan Davies ELGINBURG 2
23 Olivia McEwen JOYCEVILLE 4
24 Lydia Parker ELGINBURG 3
25 Camryn McClelland HARROWSMITH 4
26 Reagan Asselstine LOUGHBOROUGH 8
27 Cameron Hasler HARROWSMITH 5
28 Mary Boyd HARROWSMITH 6
29 Gianna Sok JOYCEVILLE 5
30 Emily Flake GLENBURNIE 2
31 Emma Fillion PERTH ROAD 3
32 Courtney Pricker LOUGHBOROUGH 9
33 Katie Millar LOUGHBOROUGH 10
34 Sarah Moslinger PERTH ROAD 4
35 Sarah Roosenmaallen JOYCEVILLE 6
36 Jersey Phin PERTH ROAD 5
37 Mariah Mallette LAND O'LAKES 2
38 Keeley Cox LAND O'LAKES 3
39 Paris Wilson LAND O'LAKES 4
40 Jenna Bough GLENBURNIE 3
41 Clare Cook ELGINBURG 4
42 Kennedy Kot PERTH ROAD 6
43 Maeve Asselstine PERTH ROAD 7
44 Ashley Wash ELGINBURG 5
45 Corlyn Sharpe JOYCEVILLE 7
46 Taya Wiliams GLENBURNIE 4
47 Destiny Neizen GLENBURNIE 5
48 Allison Hammond JOYCEVILLE 8
49 Morgan Gateby STORRINGTON 2
50 Emma Sharpe JOYCEVILLE 9
51 Kaleigh Grey PRINCE CHARLES 2
52 Faith Green PERTH ROAD 8
53 Olivia VanDerwahl LOUGHBOROUGH 11
54 Alexy-Mae Neadow LAND O'LAKES 5
55 Morgan Cowdy LAND O'LAKES 6
56 Cassie Cox LAND O'LAKES 7
57 Katherine Greenlees-Williams JOYCEVILLE 10
58 Violet Derbyshire JOYCEVILLE 11
59 Mikalya Brown STORRINGTON 3
60 Chelsey Clark STORRINGTON 4
61 Maisey Forsythe GLENBURNIE 6
62 Elayna Jackson LAND O'LAKES 8
63 Grace Guigue SHARBOT LAKE 1
64 Abby Beattie SHARBOT LAKE 2
65 Jennifer Wheeler HARROWSMITH 7
66 Maddi Taylor HARROWSMITH 8
67 Sydney Hausen STORRINGTON 5
68 Danielle Jarvis LOUGHBOROUGH 12
69 Paige Chinnery STORRINGTON 6
70 Eva Martin STORRINGTON 7
71 Emma Cox GLENBURNIE 7
72 Siyrerra VanDerwhal LOUGHBOROUGH 13
73 Amelia Steinberg GLENBURNIE 8