LESAA Region 3 Meet Cross Country Meet
Joe GoodFellow Memorial Meet
Monday October 3, 2011
ATOM BOYS
PLACE TEAM POINTS SCORERS DISPLACERS
1 LOUGHBOROUGH 17 2-4-5-6 7-10-13-16-19-20-23-28-31-35-4
2 PERTH ROAD 50 1-9-18-22 25-74
3 ELGINBURG 52 11-12-14-15 48-66-70-71
4 HARROWSMITH 85 3-24-26-32 38-39-40-46-55-56-60
5 HINCHINBROOKE 125 8-33-41-43 54-67-68-69
6 GLENBURNIE 150 27-30-36-57 65
7 PRINCE CHARLES 199 37-49-51-62 64
8 STORRINGTON 201 34-50-58-59 63-72-73
SCORE PLACE
PLACE NAME Team ON TEAM
1 Dustin Legrow PERTH ROAD 1
2 Aiden Asselstine LOUGHBOROUGH 1
3 Carter Page HARROWSMITH 1
4 Tyson Martin LOUGHBOROUGH 2
5 Shane VanDenburg LOUGHBOROUGH 3
6 Jake Richards LOUGHBOROUGH 4
7 Cole Pond LOUGHBOROUGH 5
8 David Pickard HINCHINBROOKE 1
9 Austin Garrett PERTH ROAD 2
10 Barrett Joynt LOUGHBOROUGH 6
11 Brandon Nicholson ELGINBURG 1
12 Vincent Wash ELGINBURG 2
13 Jacob Snider LOUGHBOROUGH 7
14 David Babcock ELGINBURG 3
15 Chance Barens ELGINBURG 4
16 Eli Chubaty LOUGHBOROUGH 8
17 Brayden Dunham SHARBOT LAKE 1
18 Brennan Finucane PERTH ROAD 3
19 Jackson Seargant LOUGHBOROUGH 9
20 Ethan Franks LOUGHBOROUGH 10
21 Hudson Kenny JOYCEVILLE 1
22 Reid Trueman PERTH ROAD 4
23 Dylan Babcook LOUGHBOROUGH 11
24 Travis Leblanc HARROWSMITH 2
25 Seth Bryan PERTH ROAD 5
26 Sean Kasserra HARROWSMITH 3
27 Matthew VanWylick GLENBURNIE 1
28 Aidan MacDonald LOUGHBOROUGH 12
29 Zachary Hatt LAND O'LAKES 1
30 Sullivan McShane GLENBURNIE 2
31 Rhett Senior LOUGHBOROUGH 13
32 Gregory Mills HARROWSMITH 4
33 Liam Melkman HINCHINBROOKE 2
34 Aidan Moreland STORRINGTON 1
35 Ryan Hammond LOUGHBOROUGH 14
36 Denzel Dixon GLENBURNIE 3
37 Mason McDonald PRINCE CHARLES 1
38 Mitchel Merritt HARROWSMITH 5
39 Jarod Brown HARROWSMITH 6
40 Gordon Gibson HARROWSMITH 7
41 Gavin McCullough HINCHINBROOKE 3
42 Marshal Gray SHARBOT LAKE 2
43 Pieter VanDerwerf HINCHINBROOKE 4
44 Deion Howard JOYCEVILLE 2
45 Blayne Thompson LAND O'LAKES 2
46 Carter Hillier HARROWSMITH 8
47 Owen Deyo LOUGHBOROUGH 15
48 Ethan Coulas ELGINBURG 5
49 Owen Minifie PRINCE CHARLES 2
50 Zac Benncze STORRINGTON 2
51 Brodie Badour PRINCE CHARLES 3
52 Jack Hammer LOUGHBOROUGH 16
53 Liam Gray LAND O'LAKES 3
54 Tanner Robinson HINCHINBROOKE 5
55 Ekyk Knapp HARROWSMITH 9
56 Ben Snider HARROWSMITH 10
57 Andrew Hannah GLENBURNIE 4
58 Mason Dixon STORRINGTON 3
59 Mathew Hogabom STORRINGTON 4
60 Brandon Doner HARROWSMITH 11
61 Nicholas Brown JOYCEVILLE 3
62 Ben Fitzgerald PRINCE CHARLES 4
63 Declan Spellman STORRINGTON 5
64 Travis Ball PRINCE CHARLES 5
65 Carter Power GLENBURNIE 5
66 Travis Babcock ELGINBURG 6
67 Nick Doyle HINCHINBROOKE 6
68 Ben Baillargeon HINCHINBROOKE 7
69 Nick Crain HINCHINBROOKE 8
70 Dante Cifala ELGINBURG 7
71 Chad Branscombe ELGINBURG 8
72 Will Bertrim STORRINGTON 6
73 Gage Cavannah STORRINGTON 7
74 Callum Finucane PERTH ROAD 6