Region 3 Cross Country
Joe Goodfellow Memorial Cross Country
Monday, October 06, 2008
Event # 6 GIRLS 6-9 Atom 2500  Run
Team Results
PLACE POINTS SCORERS
1 HARROWSMITH 41 4-7-12-18
2 LOUGHBOROUGH 56 9-11-13-23
3 ELGINBURG 67 1-15-21-30
4 JOYCEVILLE 77 8-10-24-35
5 HINCHINBROOKE 115 3-33-38-41
6 STORRINGTON 120 19-22-32-47
7 LAND O'LAKES 175 28-40-52-55
8 SHARBOT LAKE 187 17-53-54-63
9 PRINCE CHARLES 202 20-51-65-66
Individual Results
PLACE NAME TEAM
1 Faith Wash ELGINBURG
2 Brooke Legrov PERTH ROAD
3 Emily Hannah HINCHINBROOKE
4 Claire Millard HARROWSMITH
5 Sian Lloyd PERTH ROAD
6 Cheyenne Rattay PERTH ROAD
7 Tess Fraser HARROWSMITH
8 Amber Billingsley JOYCEVILLE
9 Chelsea MacDonald LOUGHBOROUGH
10 Alicia Anglin JOYCEVILLE
11 Briar VanDenberg LOUGHBOROUGH
12 Melanie Kennedy HARROWSMITH
13 Jocelyn Miles LOUGHBOROUGH
14 Breeanna Tryon NORTH ADDINGTON
15 Logan Medeiros ELGINBURG
16 Arissa Grant NORTH ADDINGTON
17 Taylor Ducharme SHARBOT LAKE
18 Chelsey Dickison HARROWSMITH
19 Cassie Allen STORRINGTON
20 Destiny Ritchie PRINCE CHARLES
21 Ashley Natalizio ELGINBURG
22 Crystal Fenwick STORRINGTON
23 Hannah Nelles LOUGHBOROUGH
24 Andrea Scott JOYCEVILLE
25 Kate Closs HARROWSMITH
26 Anna Scribner LOUGHBOROUGH
27 Hannah Finucan LOUGHBOROUGH
28 Daylia Peterson LAND O'LAKES
29 Brianna Burgess LOUGHBOROUGH
30 Zoe Cook ELGINBURG
31 Emma Ferguson HARROWSMITH
32 Faith Harper STORRINGTON
33 Dakota Whan HINCHINBROOKE
34 Cierra Hufffman LOUGHBOROUGH
35 Kaitlin Nearing JOYCEVILLE
36 April McInnes ELGINBURG
37 Erin Peterson GLENBURNIE
38 Taylor Babcock HINCHINBROOKE
39 Rachel Wash ELGINBURG
40 Jesse Mae Ferguson LAND O'LAKES
41 Tangie Howes HINCHINBROOKE
42 MacKenzie Ryan LOUGHBOROUGH
43 Sophia Kendall JOYCEVILLE
44 Violet Skuce HINCHINBROOKE
45 Cora Dobing LOUGHBOROUGH
46 Morgan Bresee HARROWSMITH
47 Maddy Freeman STORRINGTON
48 Charlotte Mouncey LOUGHBOROUGH
49 Madison Smith JOYCEVILLE
50 Jillian Asselstine HARROWSMITH
51 Sarah Fittzgerald PRINCE CHARLES
52 Megan Power LAND O'LAKES
53 Ashley Cowen SHARBOT LAKE
54 Emily Simon SHARBOT LAKE
55 Claudia Thompson LAND O'LAKES
56 Clarissa McCallum LOUGHBOROUGH
57 Mariah Mallette LAND O'LAKES
58 Maddy Page LOUGHBOROUGH
59 Arielle Gilles LOUGHBOROUGH
60 Amber Brown STORRINGTON
61 Jenna Scott JOYCEVILLE
62 Maddie Mitchell JOYCEVILLE
63 Alexi Gray SHARBOT LAKE
64 Amelia Stienberg GLENBURNIE
65 Hannah Grey PRINCE CHARLES
66 Shelby Ritchie PRINCE CHARLES
67 Lydiah Ware STORRINGTON
68 Jessica VanNeidyk GLENBURNIE
69 Brianna Payne PRINCE CHARLES
70 Sharon Mattice PRINCE CHARLES
71 Samantha Johns PRINCE CHARLES
72 Ivy Stuart PRINCE CHARLES
73 Taylor Ball PRINCE CHARLES
74 Cheyanne McIlroy PRINCE CHARLES